Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Klinika Naczyniowa Doppler Instytut - skleroterapia

Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa Josepha Conrada 24, 01-922

Adres e-mail: kontakt@dopplerinstytut.pl
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut
telefon: 225353022

Ilość wszystkich odwiedzin: 944, ostatnia wizyta: 25/05/2024
Średnia ocen
5/5
na podstawie 3 głosów

W Klinice Doppler Instytut w Warszawie łączona jest wiedza i doświadczenie wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów, dzięki czemu każdy pacjent może liczyć na kompleksową pomoc, która zostanie dopasowana do jego indywidualnych potrze. Pacjent po umówieniu się na wizytę zostanie wysłuchany, a jego problem zdiagnozowany i zrozumiany, dzięki czemu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie. W skład zespołu warszawskiej kliniki wchodzą nie tylko specjaliści do leczenia patologii naczyniowych, a więc flebolodzy, ale również chirurdzy naczyniowi, radiolodzy inwazyjni, kardiolodzy, interniści, ginekolodzy, endokrynolodzy, dzięki czemu klinika jest w stanie pomóc każdej grupie pacjentów.

W warszawskiej klinice naczyniowej przeprowadzane są kompleksowe zabiegi diagnostyczne ,w których wykorzystuje się nowoczesne USG Doppler, które umożliwia szybkie skontrolowanie stanu naczyń krwionośnych, sprawdzenie zastawek żylnych oraz szybkości przepływu krwi, dzięki czemu wszelkie nieprawidłowości zostaną wykryte od razu i będzie można wprowadzić odpowiednie leczenie: profilaktyczne, farmakologiczne, uciskowe czy w postaci operacji lub małoinwazyjnego zabiegu jakim jest skleroterapia. Im wcześniej zostanie wykryta nieprawidłowość w przepływie krwi, tym szybciej zostaną podjęte odpowiednie działania, dzięki czemu istnieje większa możliwość uniknięcia wszelkich powikłań czy groźnych patologii.

Klinika chirurgii naczyniowej dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Filozofią działania   https://www.dopplerinstytut.pl jest wszechstronność opieki nad pacjentami z schorzeniami żylnymi przez doskonale wyszkolonego oraz doświadczonego zespołu lekarzy od problemów z naczyniami krwionośnymi składający się z grupy fachowców, których łączy zamiłowanie do Flebologii.   Klinika flebologii Doppler Instytut spotyka się doświadczenie i wiedza pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz lekarzy jak również szczególne podejście do pacjenta, który zostanie otoczony należytą opieką oraz niezbędnym leczeniem.   Centrum Flebologii Doppler Instytut zatrudnia lekarzy specjalistów wymaganych do leczenia problemów flebologicznych takich jak lekarze chirurgii naczyniowej, radiolodzy inwazyjni, kardiolodzy, chirurdzy plastyczni, interniści, ginekolodzy, dzięki którym  Warszawska klinika Flebologii www.dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych może pomóc każdej grupie pacjentów.

Zobacz inne internetowe wizytówki Warszawskiej kliniki Angiochirurgii dopplerinstytut.pl:

 

Klinika Flebologiczna https://www.dopplerinstytut.pl   przyjmuje pacjentów poniedziałek - piątek od 9:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość umówienia się na wizytę w dowolnym terminie. Klinika znajduje się na ul. Josepha Conrada 24 01-922 Warszawa. Można umawiać się na wizytę telefonicznie 22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki, która dobrze zajmie się problemami np. żylaki kończyn dolnych, przewlekłą niewydolnością żylną a także obrzękiem limfatycznym, Klinika Flebologiczna Doppler Instytut to doskonałe miejsce dla Ciebie.

Tematyczne dla z innych medycznych serwisów www:

Doppler Instytut jest kliniką, która powstała w celu zapewnienia pacjentem kompleksowej opieki w zakresie diagnostyki, leczenia, a także profilaktyki chorób żył. Pacjenci decydujący się na leczenie w Doppler Instytut mogą liczyć na opiekę na najwyższym poziomie. Dużą popularnością w Doppler Instytut cieszy się bezbolesny zabieg skleroterapii, który polega na podaniu do światła naczynia krwionośnego substancji chemicznej, dzięki której naczynie ulega podrażnieniu, co skutkuje jego wchłonięciem i pełnym zamknięciem. Zabieg skleroterapii wykonywany w Doppler Instytut cieszy się skutecznością i maksymalnym bezpieczeństwem oferowanym pacjentowi oraz zadowoleniem z efektów pod względem kosmetycznym.

Sprawdź jak

skomentowali inni Klinika Naczyniowa Doppler Instytut - skleroterapia

Wpis dodał: OktawiaLiv@********* 2022-03-08 08:38:05
ip: **.***.***.**.32

Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w celu konsultacji z powodu moich problemów z żylakami. Klinika pomogła mi w leczeniu mojego problemu. Zabieg przebiegł dobrze, jestem zadowolona.

zweryfikowany
Wpis dodał: joanna1@*********** 2022-03-10 10:03:44
ip: **.***.***.**.62

Polecam. Specjaliści w swojej dziedzinie. Otrzymałam tutaj fachową pomoc w zakresie chorób żył.

zweryfikowany
Wpis dodał: bibi37@****** 2023-01-19 14:54:19
ip: **.***.***.**.67

Polecam lekarza Paulina Paszkowska z Klinika Flebologii Warszawa. Konsultacje przeprowadzone szczegółowo - profesjonalnie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Ta klinika flebologii w Warszawie to nowoczesna placówka, która oferuje skuteczne leczenie przez wykfalifikowanych specjalistów, warto polecić tą placówkę.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

Ofertę firmy British American Tobacco Polska...

Stalgast sp. z o.o.
Warszawa
Staniewicka 5
03-310

dr Paluch - flebolog
Warszawa
Josepha Conrada 24
01-922

Gowork.pl
Warszawa
Żurawia
00-680

Serwis internetowy GoWork znany jest wśród...

Matras S.A.
Warszawa
PL-02-232

Zakład przedsiębiorstwa Matras S.A....

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica
Warszawa
Arkuszowa 73
01-934

Onkomedica to klinika, którą otworzono w...

iMeso Medyczne urządzenie chłodzące
Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807

Imeso prowadzi portal medyczny, na którym...

W katalogu znajdziesz informacje o Klinika Naczyniowa Doppler Instytut - skleroterapia. Firma była 3 razy komentowana przez użytkowników. Klinika Naczyniowa Doppler Instytut - skleroterapia jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!