Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica

Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa Arkuszowa 73, 01-934

Adres e-mail: kontakt@onkomedica.pl
Strona www firmy: https://www.najlepszy-onkolog.pl/firma/onkomedica-centrum-terapii-nowotworow.html
telefon: 503913935

Ilość wszystkich odwiedzin: 1088, ostatnia wizyta: 24/05/2024
Średnia ocen
5/5
na podstawie 3 głosów

Onkomedica to klinika, którą otworzono w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem nowotworu lub rozpoznaniem nowotworem kompleksową opiekę. W klinice działa zespół wykwalifikowanych i uprawnionych lekarzy wraz z załogą medycznym, których podstawową misją jest troska o komfort oraz bezpieczeństwo badanej osoby, dla którego porada onkologiczna może być niepokojącym epizodem, w którym konieczne jest wsparcie i odrobina empatii . W Onkomedica profesjonalna kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, przez co bardzo szybko mogą sprecyzować diagnozę i zabrać się za terapię. Badania profilaktyczne są bardzo znaczące, dlatego że jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie.


Zobacz ciekawe serwisy www z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów: 

Lekarze specjaliści pracujący w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów gwarantują badanym z podejrzeniem lub rozpoznaniem choroby nowotworowej opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą każdy badany odnajdzie w każdym momencie. W placówce występjue możliwość przeprowadzenia rozpoznania podejrzanych zmian oraz ich terapia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica przeprowadza również badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.


W Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych ośrodkach onkologicznych w województwie mazowieckim i jego pobliżu. specjaliści oferują również wariant diagnostyki oraz podjęcia leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został wykreowany ze wyjątkową skrupulatnością, tak aby, każdy pacjent uzyskał tutaj gruntowną pomoc w sytuacji rozpoznania choroby nowotworowej. Pacjenci w ośrodku mają do dyspozycji lekarzy ukierunkowanych w różnorodnych sferach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica w Warszawie to nowoczesna klinika, która zapewnia kompleksową opiekę na najwyższym poziomie osobom dorosłym cierpiącym na schorzenia onkologiczne, jak również osobom, które są diagnozowane w kierunku rozpoznania nowotworów. Z usług kliniki mogą korzystać wyłącznie osoby dorosłe, a więc takie, które ukończyły 18 rok życia i zmagają się z chorobami onkologicznymi, które uważane są za jedne z najczęściej występujących i najbardziej niebezpiecznych chorób. Rak, a więc nowotwór złośliwy charakteryzuje się niekontrolowanym wzrostem, dlatego w przypadku wyraźnej reakcji i wprowadzeniu szybkiego leczenia może dojść do powstania poważnych przerzutów.

Konsultacje onkologiczne Warszawa odbywają się w Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica, czyli klinice zlokalizowanej na ul. Arkuszowej 73 w Warszawie. W pobliżu Centrum Medycznego znajduje się przystanek autobusowy "Księżycowa", dzięki czemu pacjenci z okolic mogą dostać się do kliniki komunikacją miejską, natomiast dla pacjentów poruszających się samochodem powstał bezpłatny parking przed kliniką. Na wizytę w Centrum Onkomedica można umówić się za pośrednictwem telefonu, elektronicznie, osobiście w placówce, jak również za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej. Podczas wizyty u specjalistów osobie chora onkologiczna może pojawić się z osobą towarzyszącą, która nie tylko zapewni jej wsparcie emocjonalne, ale również będzie zapoznana z historią choroby, przyjmowanymi lekami oraz codziennym życiem pacjenta, a także zapamięta wszystkie ważne informacje dotyczące kolejnych wizyty i sposobu leczenia.

W Onkomedica chętnie wykorzystywane są nowoczesne i małoinwazyjne metody terapii onkologicznej. Oczywiście są one wybierane w zależności od stopnia zaawansowania nowotworu, lokalizacji, jak również podtypu histopatologicznego choroby, a więc są w pełni dobierane do indywidualnego przypadku pacjenta. W chorobie nowotworowej niezwykle ważne jest jej szybkie rozpoznanie, postawienie diagnozy oraz określenie zasięgu procesu nowotworowego przed podjęciem leczenia. Rak ma zazwyczaj podłoże genetyczne, jednakże coraz częściej wpływają na niego inne czynniki, np. hormonalne czy środowiskowe.

  

Sprawdź jak

skomentowali inni Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica

Wpis dodał: maryy@***** 2022-03-25 11:26:38
ip: **.***.***.**.56

Warto udać się na wizytę do dr Morawskiego. Bardzo dobry specjalista i świetne podejście do pacjenta.

zweryfikowany
Wpis dodał: kretul8@***** 2022-04-01 09:32:43
ip: **.***.***.**111

Polecam wizyty u doktora Morawskiego.

niezweryfikowany
Wpis dodał: malgowa@***** 2023-01-03 08:43:36
ip: ***.***.***.**146

Polecam dr Grzegorz Szewczyk z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. Podczas wizyty bardzo miła i przyjazna atmosfera, diagonoza okazała się bardzo trafna, a efekty leczenia świetne. Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa oferuje profesjonalne usługi leczenia onkologicznego, polecam to miejsce.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

Polski Prąd S.A.
Warszawa
PL-02-867

Firma Polski Prąd S.A. zlokalizowana pod...

Meble włoskie nowoczesne italmeble.pl
Warszawa
Malborska 41
03-286

Italmeble.pl to firma specjalizująca się w...

Stalgast sp. z o.o.
Warszawa
Staniewicka 5
03-310

Matras S.A.
Warszawa
PL-02-232

Zakład przedsiębiorstwa Matras S.A....

Van Pur
Warszawa
Cybernetyki
02-677

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt
Warszawa
Królewicza Jakuba 37
02-956

W katalogu znajdziesz informacje o Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica. Firma była 3 razy komentowana przez użytkowników. Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!