Szukaj w bazie
posiadamy 191 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 334 opinii
Informacje
o firmie

Gowork.pl

Lokalizacja: Warszawa Żurawia, 00-680

Ilość wszystkich odwiedzin: 587, ostatnia wizyta: 19/08/2019
Autor wpisu: huta

Średnia ocen
0/5
na podstawie 0 głosów

Serwis internetowy GoWork znany jest wśród użytkowników sieci przede wszystkim z sekcji opinii o pracodawcach. To tam właśnie przeczytać można różnorodne opinie o firmach wielu branż – negatywne, pozytywne, neutralne. To również możliwość pozostawienia swojego komentarza na temat jakiejś firmy. Negatywne komentarze są oczywiście niepożądane – wpływają negatywnie na wizerunek całej firmy. Osobami, które najczęściej szukają ocen na portalach z opiniami firm są ci poszukujący pracy. I z pozoru wydaje się, że poznanie wielu opinii i komentarzy od osób związanych w jakiś sposób z danym pracodawcą to bardzo dobre rozwiązanie na wyrobienie sobie ogólnego zdania o pracodawcy. Jednak w rzeczywistości wcale tak to nie wygląda. Portal GoWork oferuje bowiem pracodawcom możliwość wykupienia specjalnego abonamentu, który uprawnia do moderacji komentarzy o swojej firmie. Oczywiście firma, która takiego abonamentu nie wykupi, nie może usuwać opinii. Z czym więc wiąże się to, że posiadacze abonamentu mogą usunąć niepochlebne dla siebie opinie? Otóż, użytkownicy mogą w wielu wypadkach otrzymywać nieco zafałszowany obraz sytuacji panującej w danej firmie. Jeżeli bowiem jakieś przedsiębiorstwo oceniane jest tylko negatywnie, to wystarczy że wykupi abonament oferowany przez GoWork i usunie te niekorzystne opinie. Osoby poszukujące sprawdzonych ocen i opinii nie poznają więc prawdziwej sytuacji o firmie. To z kolei zawsze najgorszej pozycji stawia firmy, które jednak nie zdecydują się na wykupienie abonamentu, a u których czasem pojawią się jakieś niekorzystne komentarze. W ten sposób niemożliwe jest porównanie danych firm i wyrobienie sobie o nich obiektywnej opinii. Zawsze lepsza będzie bowiem ta, która wykupiła abonament i usunęła wszystkie negatywne oceny oraz komentarze.

Sprawdź jak

skomentowali inni Gowork.pl

Wpis dodał: 2018-06-18 20:16:49
ip: *.***.***.**.83

Znasz pracodawcę Gowork.pl? Wiesz jak obecnie wyglądają kryteria zatrudnienia czy jakie warunki oraz atmosfera panują w firmie? A możesz chcesz skorzystać z szansy i zaaplikować do tej firmy? Zapraszamy do napisania swojego zdania oraz informacji na temat pracodawcy lub zadać pytania innym użytkownikom.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
10.07.2019

" Bardzo dobra jakość świadczonych usług...."

24.05.2019

" Serdecznie polecam biuro..."

21.05.2019

" Ja miałam robione..."

27.03.2019

"Fotowoltaika to niezwykły proces pozyskiwania..."

27.03.2019

"Mesologic Systems jest to firma warta..."

18.03.2019

" Polecam usługi..."

16.03.2019

"Polecam firmę Argonium z Rzeszowa - rzetelnie..."

27.02.2019

" Wygodne kanapy i sofy i w..."

17.10.2018

"Polecam !"

Matras S.A.
Warszawa
PL-02-232

Matras S.A. z Warszawa to prężnie...

Firma British American Tobacco Polska...

iMeso Urządzenie do kriolipolizy
Warszawa
Al. Jerozolimskie
00-807

Imeso prowadzi portal medyczny, na którym...

Polski Prąd S.A.
Warszawa
PL-02-867

Zakład przedsiębiorstwa Polski Prąd S.A....

Matras S.A.
Warszawa
PL-02-232

Zakład przedsiębiorstwa Matras S.A....

Ofertę firmy British American Tobacco Polska...

Stalgast sp. z o.o.
Warszawa
Staniewicka 5
03-310

Van Pur
Warszawa
Cybernetyki
02-677

W katalogu znajdziesz informacje o Gowork.pl. Firma była 1 razy komentowana przez użytkowników. Gowork.pl jest według innych niewiarygodna. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!