Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Internet Rzeszów D-COM.PL

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów Ignacego Paderewskiego 11B, 35-328

Adres e-mail: info@d-com.pl
Internet Rzeszów
telefon: 501318014

Ilość wszystkich odwiedzin: 388, ostatnia wizyta: 25/05/2024
Średnia ocen
5/5
na podstawie 1 głosów

Dostawca internetu Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z dostawy Internetu na terenie Rzeszowa już od prawie 16 lat. Zdobywana przez cały okres działalności, wiedza i doświadczenie przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług dotyczących dostawy Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Warto również, zastanowić się nad możliwością zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com Rzeszów. Internet radiowy, czyli tzw. "radiówka" działa bez konieczności użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję danych. Data Com jest dystrybutorem Internetu w Rzeszowie, który proponuje także usługi serwisowania sieci. Wsparcie serwisowe zajmuje się usuwaniem usterek, jak i przeprowadzaniem przeglądów i aktualizacji.


Strony WWW dla  Dostawca internetu Data-Com:


Operator internetowy Data-Com udostępnia swoje usługi dla firm i domów jak i instytucjom zlokalizowanym w Rzeszowie oraz okolicach. Firma specjalizuje się bowiem nie tylko w sprzedaży internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i naprawianiem usterek. Dodatkowo firmy i instytucje mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, użytkowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Powiązane artykuły z zewnętrznych serwisów informacyjnych:


Operator Internetu świadczący swoje usługi w Rzeszowie i okolicach DATA-COM udostępnia właścicielom biznesów i osobom prywatnym zróżnicowane aktualne pakiety . Różnią się pomiędzy sobą wzajemnie wielkością we wszystkich miesiącach regulowanej należności a także liczbą megabitów wysyłania oraz pobierania . Światłowód w Rzeszowie od operatora Internetu DATA-COM istnieje w czterech opcjach do wyboru, w związku z tym każdy klient odszuka odpowiednią dla potrzeb swoich czy prowadzonej działalności ofertę . Cena pakietu mini na tę chwilę to nie więcej niż blisko 30 złotych, najbardziej rozbudowany (w teraźniejszej kwocie 150 zł uiszczanej w każdym miesiącu) traktuje się jako odpowiednie wyjście dla firm bądź klientów mających wielkie zapotrzebowanie lub zwyczajnie nielubiących poczucia stawiania sztywnych granic. "Radiówka" Rzeszów podobnie do Internetu światłowodowego Rzeszów występuje w rozmaitych wariantach, których cena waha się od 29,99 zł do 150 zł wnoszonych w każdym miesiącu.

Dostawca Internetu DATA-COM świadczący swoje usługi na terenie Rzeszowa i okolic bardzo chętnie proponuje bogatą ofertę dla każdego. Oceny Google o usługach firmy stanowią potwierdzenie dla profesjonalnej obsługi klienta, jak również samej jakości usług dostawcy DATA-COM i odpowiedniej prędkości oraz poziomu stabilności udostępnianego przez niego Internetu światłowodowego, jak również Internetu radiowego w Rzeszowie.

Sprawdź jak

skomentowali inni Internet Rzeszów D-COM.PL

Wpis dodał: tdg98@***** 2023-08-24 08:48:57
ip: **.***.***.**.59

To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców internetu, z jakimi miałem do czynienia. Polecam go wszystkim mieszkańcom Rzeszowa, którzy szukają nie tylko szybkiego, ale także niezawodnego połączenia internetowego.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

Grupa Solo
Rzeszów
Przemysłowa 14 B
35-105

Grupa Solo oferuje wysokiej jakości okna i...

Developres Sprawdzony Developer
Rzeszów
Architektów 1/45
35-082

Szkoła muzyczna Yamaha Rzeszów
Rzeszów
Krakowska 20
35-209

WAPRO Rzeszów
Rzeszów
Goździkowa
35-604

Technetium
Rzeszów
Goździkowa 14A
35-604

E-ZŁOM.PL
Rzeszów
Żeleńskiego 4
35-105

Przedsiębiorstwo specjalizujące się na...

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa
Rzeszów
Akacjowa 47
35-113

Klima-Expert - Odświeżacze powietrza
Rzeszów
Budziwojska 392 A
35-317

Klima-Expert Sp. z o.o. to firma...

W katalogu znajdziesz informacje o Internet Rzeszów D-COM.PL. Firma była 1 razy komentowana przez użytkowników. Internet Rzeszów D-COM.PL jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!