Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Flebolog Warszawa

Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Adres e-mail: =
Strona www firmy: http://www.klinika-flebologii.warszawa.pl/

Ilość wszystkich odwiedzin: 806, ostatnia wizyta: 24/05/2024
Średnia ocen
5/5
na podstawie 5 głosów

Flebolog, który jest autorem nowatorskiej techniki dającej możliwość powrót pacjentowi kształtnych i pięknych nóg bez pajączków i żylaków. Dla flebologa leczenie zmian żylnych jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Lekarz Flebolog wiedzę oraz doświadczenie zdobywał ucząc się na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, jak również studiował w USA.  Chiriurg naczyniowy ma na swoim koncie długoletnie praktykę w leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych. Jest ekspertem w usuwaniu żylaków, który nie tylko niezależnie zdobywa wiedzę na arenie międzynarodowej, ale również szkoli lekarzy z całej Polski, prowadząc seminaria z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie diagnostyki dopplerowskiej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej.

Odwiedź powiązane wpisy dr Flebolog Warszawa:

Pierwsza wizyta u lekarza flebologa to powiązanie kompleksowego badania USG Doppler żył kończyn dolnych oraz wywiadu z pacjentem, za pomocą którego lekarz sprawdzić stan żył, pracę zastawek, jak również przepływ krwi. Do specjalisty należy umówić wizytę, gdy tylko zauważymy u siebie niepokojące objawy, nawet młodzi ludzie mają problemy z niewydolnością żył, wymagającymi zabiegu lecznia. Wizyty u flebologa nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta.


Odwiedź inne wizytówki: 

Lekarz flebolog przyjmuje w Klinice zlokalizowanej w Warszawie. Wizytę u znanego flebologa można umówić się również w formie konsultacji online , których termin należy wcześniej ustalić z asystentką dra. Już podczas pierwszej wizycie u chirurga naczyniowego można wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków przed wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Doktor z chęcią dzieli się rezultaty przeprowadzanych zabiegów na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie , dzięki czemu znacznie zwiększa zainteresowanie problemem niewydolności żylnej wśród młodszej publiczności , która często bagatelizuje problem 

 
W Klinice doświadczeni lekarze i personel stawiają na wysoką jakość i profesjonalizm — są to fundamenty pracy kliniki, dzięki czemu wszyscy pacjenci mogą liczyć na znakomite efekty osiągnięte dzięki najlepszym technologiom i doskonałym technikom zabiegowym, które są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Aby zarejestrować się na wizytę w Klinice, należy dzwonić w godzinach od 10:00 do 18:00. Klinika flebologii i medycyny estetycznej znajduje się w Warszawie, jednakże można również umówić się na wizytę do doktora w Warszawie — w klinice Dr Szczyt na ul. Waflowej 7a oraz w klinice NASMED na ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184, co znacznie ułatwi pacjentom, dostanie się do wykwalifikowanego lekarza.

W klinice ogromny nacisk kładziony jest na kompleksowe i skuteczne leczenie chorób żył, które w dzisiejszych czasach dotykają coraz młodsze osoby. Żylaki oraz nieestetyczne pajączki są nie tylko wywoływane czynnikami genetycznymi, ale również brakiem odpowiedniej aktywności fizycznej, nieodpowiednią dietą, używkami oraz długim przebywaniem w pozycji siedzącej lub stojącej. Obecnie proces leczenia żylaków odbywa się poza salami operacyjnymi, chociaż oczywiście w określonych przypadkach konieczne jest wykonanie standardowych operacji. Flebolog, który opracował technikę metamorfozy nóg z wykorzystaniem metod małoinwazyjnych, dzięki czemu możliwy jest szybki powrót pacjenta do codziennej aktywności.

Klinika medycyny estetycznej, zajmująca się leczeniem niedoskonałości wpływających na pewność siebie oraz komfort codziennego życia. Co więcej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej wykonuje zabieg zgodne z naturalną profilaktyką starzenia się. Wszystkie zabieg wykonywane w luksusowych i komfortowych gabinetach są wykonywane na certyfikowanych preparatach, dzięki czemu pacjent zyskuje gwarancję jakości wykonanego zabiegu.

Sprawdź jak

skomentowali inni Flebolog Warszawa

Wpis dodał: SaraS_89@******** 2022-07-28 15:11:29
ip: ***.***.***.**896

Wysoki poziom zabiegów i miła atmosfera, polecam.

zweryfikowany
Wpis dodał: Adammilk3@******** 2022-07-28 15:13:11
ip: ***.***.***.**920

Dobra opieka, po zabiegu widać znaczne polepszenie.

zweryfikowany
Wpis dodał: daniel@*********** 2022-05-27 08:04:47
ip: **.***.***.**.22

Profesjonalizm i świetne efekty po zabiegu.

zweryfikowany
Wpis dodał: edyta@*********** 2022-05-27 08:45:14
ip: *.***.***.***.**214

Polecam. Efekty po zabiegu są nieziemskie. Z pewnością tutaj wrócę w przyszłości.

niezweryfikowany
Wpis dodał: adam@*********** 2022-05-27 08:48:42
ip: *.***.***.***.**214

Bardzo dobry flebolog, który pracuje w tej klinice.

niezweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

Polski Prąd S.A.
Warszawa
PL-02-867

Firma Polski Prąd S.A. zlokalizowana pod...

Matras S.A.
Warszawa
PL-02-232

Matras S.A. z Warszawa to prężnie...

Firma British American Tobacco Polska...

iMeso Medyczne urządzenie chłodzące
Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807

Imeso prowadzi portal medyczny, na którym...

Stalgast sp. z o.o.
Warszawa
Staniewicka 5
03-310

Ofertę firmy British American Tobacco Polska...

Rad-Pol żyrandole klasyczne
Warszawa
Al. Jerozolimskie 200
02-486

W katalogu znajdziesz informacje o Flebolog Warszawa. Firma była 5 razy komentowana przez użytkowników. Flebolog Warszawa jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!