Szukaj w bazie
posiadamy 218 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 561 opinii
  • Strona główna
  • Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Informacje
o firmie

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów Rejtana 36, 35-310

Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy

Ilość wszystkich odwiedzin: 3210, ostatnia wizyta: 02/07/2022
Średnia ocen
2/5
na podstawie 3 głosów

Marketing szeptany. To najskuteczniejsza forma reklamowania swoich usług lub produktów, choć wymaga cierpliwości – efekty nie pojawiają się od razu. Nie musi na nie czekać zespół prawników z Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów przy Rejtana 36. Cieszą się oni zasłużonym zaufaniem swoich podopiecznych, ale mimo to nie zaprzestają udzielania bezpłatnych porad prawnych w każdą środę.

 

Prawnicza kancelaria Tokarczyk i Partnerzy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu świadcząca usługi prawne posiadająca biuro w Rzeszów ul. Rejtana 36 na czwartym piętrze w biurowcu Conres Rzeszów. Zajmuje się sprawami prawnymi oraz w pełni kompleksowymi   usługami adwokackimi z prawa pracy oraz prawa cywilnego . Kancelaria Prawna TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) w Rzeszowie na co dzień specjalizuje się w prawie inwestycyjnym i budowlanym, prawie pracy, prawie cywilnym, prawie nieruchomości i wielu innych . Dzięki temu może pomagać wielu klientom świadcząc wielowymiarowe porady albo reprezentować interesy klientów w sądzie .

Może Cie zainteresują pozostałe serwisy www z Prawnik Rzeszów

 

Kancelaria Adwokacja Tokarczyk i Partnerzy działająca w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całej Polski . Posiada oddziały w Lubaczowie, Jarosławiu, Sanoku . Zaangażowany skład Adwokatów oraz Aplikantów w Każdej dziedzin prawa pozwala reprezentowanie spraw klientów na zdalnie . Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria Adwokacja TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz sprawnie reprezentuje klienta na sali sądowej .

Standardy usługi oferowane przez  Prawna kancelaria TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) w Rzeszowie są unowocześniane ma to na celu oferowanie usług   oraz indywidualne oferowanie usług z których klient będzie zadowolony . Zachęcamy do przeczytania i poznania  z pełną ofertą usług na stronie www


Tokarczyk i Partnerzy to kancelaria prawników Rzeszóww Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi prawne z wielu, w tym wyspecjalizowanych, dziedzin prawa. Przewagą kancelarii Tokarczyk i Partnerzy jest stały, zorganizowany zespół Radców Prawnych i Adwokatów wyspecjalizowany w różnych zakresach prawa. Podczas długoletniej działalności kanclarii prawnej Rzeszów Tokarczyk i Partnerzy Kancelarii przeprowadziliśmy ponad trzy tysiące spraw, co stanowi gwarancję wiedzy i doświadczenia oraz pokazuje stopień zaufania klientów w powierzaniu swoich spraw. Osiągnięcie takiego wyniku nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie sprawnego zespołu prawników aplikantów, adwokatów Rzeszów i personelu administracyjnego.

Sprawdź jak

skomentowali inni Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Wpis dodał: 2018-06-18 20:30:24
ip: *.***.***.**.46

Znasz pracodawcę Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów? Wiesz jak obecnie wyglądają kryteria zatrudnienia czy jakie warunki oraz atmosfera panują w firmie? A możesz chcesz skorzystać z szansy i zaaplikować do tej firmy? Zapraszamy do napisania swojego zdania oraz informacji na temat pracodawcy lub zadać pytania innym użytkownikom.

zweryfikowany
Wpis dodał: biuro@******** 2021-12-30 08:24:17
ip: **.***.***.**.12

ktoś podrzuci jakaś opinię o Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów ?

zweryfikowany
Wpis dodał: biuro@******** 2022-05-29 08:09:07
ip: **.***.***.**.54

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - czy ktoś moze mi opisac jak kancelaria Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów radzi sobie z sprawami rozwodowymi ?

zweryfikowany
Wpis dodał: tp@************** 2022-06-19 10:40:39
ip: **.***.***.**.55

NIE ! kondolencje dla klientów

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
27.05.2022

" Profesjonalizm i świetne..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

10.12.2021

"Porządny sklep, personel kompetentny..."

05.12.2020

"Części od Maxton to dla mnie zdecydowanie..."

Leczenie osteopatyczne Rzeszów
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Szkoła muzyczna Yamaha Rzeszów
Rzeszów
Krakowska 20
35-209

Seonetium Agencja Marketingowa Rzeszów
Rzeszów
Goździkowa 14 A/4
35-604

Fizjoterapia w Rzeszowie
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Wózki hotelowe Linea
Rzeszów
Warszawska 139
35-205

W katalogu znajdziesz informacje o Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów. Firma była 4 razy komentowana przez użytkowników. Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!