Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
  • Strona główna
  • Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Informacje
o firmie

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów Rejtana 36, 35-310

Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy

Ilość wszystkich odwiedzin: 4274, ostatnia wizyta: 12/06/2024
Średnia ocen
2/5
na podstawie 3 głosów

Marketing szeptany. To najskuteczniejsza forma reklamowania swoich usług lub produktów, choć wymaga cierpliwości – efekty nie pojawiają się od razu. Nie musi na nie czekać zespół prawników z Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów przy Rejtana 36. Cieszą się oni zasłużonym zaufaniem swoich podopiecznych, ale mimo to nie zaprzestają udzielania bezpłatnych porad prawnych w każdą środę.

 

Prawnicza kancelaria Tokarczyk i Partnerzy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu świadcząca usługi prawne posiadająca biuro w Rzeszów ul. Rejtana 36 na czwartym piętrze w biurowcu Conres Rzeszów. Zajmuje się sprawami prawnymi oraz w pełni kompleksowymi   usługami adwokackimi z prawa pracy oraz prawa cywilnego . Kancelaria Prawna TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) w Rzeszowie na co dzień specjalizuje się w prawie inwestycyjnym i budowlanym, prawie pracy, prawie cywilnym, prawie nieruchomości i wielu innych . Dzięki temu może pomagać wielu klientom świadcząc wielowymiarowe porady albo reprezentować interesy klientów w sądzie .

Może Cie zainteresują pozostałe serwisy www z Prawnik Rzeszów

 

Kancelaria Adwokacja Tokarczyk i Partnerzy działająca w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całej Polski . Posiada oddziały w Lubaczowie, Jarosławiu, Sanoku . Zaangażowany skład Adwokatów oraz Aplikantów w Każdej dziedzin prawa pozwala reprezentowanie spraw klientów na zdalnie . Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria Adwokacja TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz sprawnie reprezentuje klienta na sali sądowej .

Standardy usługi oferowane przez  Prawna kancelaria TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) w Rzeszowie są unowocześniane ma to na celu oferowanie usług   oraz indywidualne oferowanie usług z których klient będzie zadowolony . Zachęcamy do przeczytania i poznania  z pełną ofertą usług na stronie www


Tokarczyk i Partnerzy to kancelaria prawników Rzeszóww Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi prawne z wielu, w tym wyspecjalizowanych, dziedzin prawa. Przewagą kancelarii Tokarczyk i Partnerzy jest stały, zorganizowany zespół Radców Prawnych i Adwokatów wyspecjalizowany w różnych zakresach prawa. Podczas długoletniej działalności kanclarii prawnej Rzeszów Tokarczyk i Partnerzy Kancelarii przeprowadziliśmy ponad trzy tysiące spraw, co stanowi gwarancję wiedzy i doświadczenia oraz pokazuje stopień zaufania klientów w powierzaniu swoich spraw. Osiągnięcie takiego wyniku nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie sprawnego zespołu prawników aplikantów, adwokatów Rzeszów i personelu administracyjnego.

 

 

Kancelaria Prawników i Adwokatów "Tokarczyk i Partnerzy" w Rzeszowie to renomowana instytucja prawna, świadcząca szeroki zakres usług konsultacyjnych i prawnych, obejmujących różnorodne, w tym niekiedy skomplikowane, obszary prawnicze. Nasza Kancelaria wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm prawniczych dzięki stałemu, wysoce zorganizowanemu zespołowi prawników specjalizujących się w rozmaitych dziedzinach prawa, co umożliwia nam oferowanie kompleksowej i precyzyjnie dopasowanej pomocy prawnej.

W ciągu ponad dekady naszej działalności, Kancelaria "Tokarczyk i Partnerzy" efektywnie zrealizowała ponad trzy tysiące spraw prawnych. Tak znaczący dorobek świadczy nie tylko o bogatym doświadczeniu i rozległej wiedzy naszego zespołu, ale także o głębokim zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Osiągnięcie tego poziomu profesjonalizmu i efektywności byłoby niemożliwe bez zaangażowania i wsparcia naszego wykwalifikowanego zespołu, w skład którego wchodzą aplikanci, adwokaci oraz pracownicy administracyjni.

Nasza kancelaria adwokacka w Rzeszowie zobowiązuje się do zapewnienia najwyższego standardu obsługi, łącząc dogłębną znajomość prawa z indywidualnym podejściem do każdego klienta i jego sprawy. Nieustannie dążymy do podnoszenia kwalifikacji naszego zespołu, aby móc efektywnie reagować na dynamicznie zmieniające się warunki prawne i zapewniać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Kancelaria "Tokarczyk i Partnerzy" z Rzeszowa to gwarancja profesjonalizmu, doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, doradztwo i konsultacje prawne, co czyni nas niezawodnym partnerem w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych kwestii prawnych. 

Sprawdź jak

skomentowali inni Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Wpis dodał: 2018-06-18 20:30:24
ip: *.***.***.**.46

Znasz pracodawcę Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów? Wiesz jak obecnie wyglądają kryteria zatrudnienia czy jakie warunki oraz atmosfera panują w firmie? A możesz chcesz skorzystać z szansy i zaaplikować do tej firmy? Zapraszamy do napisania swojego zdania oraz informacji na temat pracodawcy lub zadać pytania innym użytkownikom.

zweryfikowany
Wpis dodał: biuro@******** 2021-12-30 08:24:17
ip: **.***.***.**.12

ktoś podrzuci jakaś opinię o Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów ?

zweryfikowany
Wpis dodał: biuro@******** 2022-05-29 08:09:07
ip: **.***.***.**.54

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - czy ktoś moze mi opisac jak kancelaria Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów radzi sobie z sprawami rozwodowymi ?

zweryfikowany
Wpis dodał: tp@************** 2022-06-19 10:40:39
ip: **.***.***.**.55

NIE ! kondolencje dla klientów

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

Certus Nieruchomości
Rzeszów
Rynek 17
35-064

Leczenie osteopatyczne Rzeszów
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Pomoc Drogowa Rzeszów
Rzeszów
Poznańska 42
35-082

Marketing szeptany - Argonium
Rzeszów
Goździkowa 14A
35-604

Ozon
Rzeszów
Krakowska 20
35-111

Ozon to firma, która zajmuje się...

Kancelaria Wojciechowska i wspólnicy...

Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR
Rzeszów
Al. Gen. L. Okulickiego 16
35-206

Przedsiębiorstwo Zakład Tworzyw Sztucznych...

DMD Tonery - leasing drukarek
Rzeszów
Sikorskiego 2/7
35-304

W katalogu znajdziesz informacje o Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów. Firma była 4 razy komentowana przez użytkowników. Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!