Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Producent maszyn pakujących

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Pstrągowa Pstrągowa 176, 38-121

Adres e-mail: biuro@lstech.com.pl
Producent maszyn pakujących
telefon: +48 669 643 810

Ilość wszystkich odwiedzin: 339, ostatnia wizyta: 25/05/2024
Średnia ocen
0/5
na podstawie 0 głosów

Polska firma LSTECH jest Polską firmą zajmującą się produkcją linii technologicznych pakujących jak również urządzeń do paletyzacji. Oferowane przez firmę LS tech maszyny, są wykonywane od podstaw w naszym zakładzie, dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pełną kontrolę nad jakością produkowanych przez nas urządzeń. Dokładnie nadzorujemy każdy etap powstawania elementów do maszyn. Z ogromną starannością podchodzimy do montażu maszyn, tak aby ich niezawodność była na jak najwyższym poziomie.

Polski zakład produkcyjny LS-TECH dostarcza   linie do pakowania przeznaczone do rodzaju produktu: linie technologiczne pakujące,  linie technologiczne do owijania folią stretch,  maszyny do nalewania,  linie do paletyzowania.  Przedsiębiorstwo LS Tech zaimplemntowała swoje maszyny pakujące w takich zakładach jak Gabo, Inner, Real Wave.

Warto, żebyś sprawdził inne wizytówki Zakład produkcyjny LS Tech:
 

 

Firma LS Tech zajmuje się wykonywaniem wysokiej klasy systemów paletyzacji, urządzeń technologicznych oraz także maszyn pakujących wykorzystywanych w przemyśle ciężkim oraz branży spożywczej. Są one od zera produkowane w lokalu firmy LS Tech, dzięki czemu każdy etap ich powstawania poddawany jest regularnej kontroli jakości wszystkich elementów. Ten polski producent świadczy również usługi serwisowe, które są wykonywane w krótkim czasie. Polska firma LS Tech ma bezpośrednio w swojej lokalizacji wysokiej jakości elementy zamienne, dlatego że jest ich producentem, w związku z tym wykonanie zlecenia nie przedłuża się bezsensownie.

Zobacz pozostałe strony www z informacjami na temat Polski zakład produkcyjny LS Tech: 

Producent LS Tech nie jedynie ma w swojej ofercie produkty pozwalające na automatyzację procesu produkcji, ale również może zaoferować usługi, takie jak: cięcie laserem, gięcie blach dedykowanej tej czynności prasą krawędziową i obróbka materiałów metalowych (przede wszystkim spawanie). Więcej informacji odnośnie urządzeń pakujących oraz pozostałych produktów od LS Tech jest dostępnych na witrynie internetowej tego polskiego producenta z cenną bazą wiedzy wciąż rozwijaną o pogłębiające posiadane wiadomości wpisy.

Polska firma LS-TECH zlokalizowana jest w 38-121 Pstrągowa 218 w województwie Podkarpackim. Kontakt telefoniczny +48 669 643 810

 

Sprawdź jak

skomentowali inni Producent maszyn pakujących

Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

W katalogu znajdziesz informacje o Producent maszyn pakujących. Firma była 0 razy komentowana przez użytkowników. Producent maszyn pakujących jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!