Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Maszyny do produkcji ciastek HASBORG

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rakszawa Rakszawa 508, 37-111

Adres e-mail: office@hasborg.eu
Strona www firmy: https://www.hasborg.pl/
telefon: 172261116

Ilość wszystkich odwiedzin: 797, ostatnia wizyta: 12/06/2024
Średnia ocen
5/5
na podstawie 4 głosów

Maszyny cukiernicze HASBORG to marka uznana na całym świecie. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu swoich specjalistów, firma zyskała status jednej z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Przedsiębiorstwo dysponuje innowacyjnym jak również świetnie zaopatrzonym zakładem produkcyjnym, w którym wytwarzane jest wysokiej klasy wyposażenie piekarni lub cukierni. Siedziba firmy rozlokowana jest w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Producent w ofercie posiada min.  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz wiele innych niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni lub cukierni.

Zobacz ciekawe serwisy www z   Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG:


Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG przez cały czas modernizuje swoje urządzenia, zapewniając swoim klientom najlepsze produkty, pozwalające na wytwórstwo powtarzalnych, wyrafinowanych i smacznych ciastek. Firma Hasborg występuje z propozycją bogaty wybór pełnych linii przemysłowych, jak i poszczególnych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny i urządzenia są energooszczędne oraz bezawaryjne. Produkty wyrabiane przez maszyny Hasborg to np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista stron www dla  Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG:


Wszystkie maszyny można dostosować do potrzeb klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG produkuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Urządzenia dostępne w ofercie producenta Hasborg są wyposażone w nieskomplikowany panel zarządzania oraz wielojęzyczne menu. Dzięki stałej łączności z serwisem, możliwe jest dokonywanie zmian ustawień lub napraw na odległość bez potrrzeby wyjazdu do klienta. Przedsiębiorstwo konstruuje bezawaryjne, energooszczędne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 
Hasborg to firma, która działa prężnie od 1997 roku. Jej specjalnością jest tworzenie wysokiej jakości maszyn i linii technologicznych wykorzystywanych w cukiernictwie jak maszyny do produkcji ciastek oraz słodyczy wszelkiego rodzaju. Firma dba o zadowolenie klientów, podpowiada im najlepsze rozwiązania technologiczne i udziela wsparcia technicznego. Poza tym Hasborg troszczy się również o środowisko naturalne. Używa do produkcji sprzętów energooszczędnych silników oraz przekładni. 

Hasborg to nowoczesna firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń przeznaczonych do wyrobu ciast i słodyczy. Są to między innymi urządzenia do przygotowania ciasta, wypieku, maszyny do formowania ciastek, maszyny do oblewania i schładzania. Oferta Hasborg skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw działających w przemyśle cukierniczym, jak również do małych piekarni i cukierni. Maszyny produkowane przez Hasborg to doskonałe i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu cukierniczego i piekarniczego. Firma tworzy wszystkie sprzęty w oparciu o nowoczesne technologie.

Sprawdź jak

skomentowali inni Maszyny do produkcji ciastek HASBORG

Wpis dodał: 2018-06-19 01:21:57
ip: **.***.***.**170

Znasz pracodawcę Hasborg - Producent maszyn cukierniczych? Wiesz jak obecnie wyglądają kryteria zatrudnienia czy jakie warunki oraz atmosfera panują w firmie? A możesz chcesz skorzystać z szansy i zaaplikować do tej firmy? Zapraszamy do napisania swojego zdania oraz informacji na temat pracodawcy lub zadać pytania innym użytkownikom.

zweryfikowany
Wpis dodał: jan@************** 2019-03-22 12:01:50
ip: ***.***.***.**149

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Hasborg zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń przeznaczonych do wyrobu ciast i słodyczy. Obsługa bardzo profesjonalna oraz chętnie radzi wszelki doradztwem. Dostawa natychmiastowa, maszyny spisują się rewelacyjnie. Pracownicy chwalą sobie, że teraz praca jest o wiele przyjemniejsza. Serdecznie polecam

zweryfikowany
Wpis dodał: nowak.kolcz@***** 2022-11-18 15:18:04
ip: **.***.***.**.85

Polecam wyposażenie cukierni Hasborg, sprzęt jest wysokiej klasy, zakupiliśmy maszyny cukiernicze DuoMax M400 i kociołek do roztapiania czekolady. Rozwiązanie okazało się bardzo skuteczne, to rozwiązanie na długie lata. Polecam!

zweryfikowany
Wpis dodał: marlenss.ck@********* 2020-06-22 11:30:34
ip: **.***.***.**.77

Wyposażenie mojego zakładu cukierniczego w linie do produkcji znacznie zwiększyło nakład a także poprawiło jakość wypieków - smakują teraz za każdym razem dokładnie tak samo a w krótszym czasie wypuszczany dużo większą ilość jak dotychczas.

zweryfikowany
Wpis dodał: biuro@******* 2021-09-09 14:12:35
ip: **.***.***.**.65

Mogę polecić firmę Hasborg z czystym sumieniem. Dostarczone maszyny do mojej cukierni są bardzo solidnie wykonane, a praca została znacznie ułatwiona. Bardzo miła obsługa oferująca rzetelne doradztwo.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

W katalogu znajdziesz informacje o Maszyny do produkcji ciastek HASBORG. Firma była 5 razy komentowana przez użytkowników. Maszyny do produkcji ciastek HASBORG jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!