Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

Łóżka drewniane - Meblemix.pl

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jasionka Wólka Podleśna 440 L, 36-002

Adres e-mail: info@meblemix.pl
Meblemix Blue King Sp. z o.o.
telefon: +48518184528

Ilość wszystkich odwiedzin: 563, ostatnia wizyta: 21/05/2024
Średnia ocen
0/5
na podstawie 0 głosów

MebleMix to sklep internetowy, który oferuje łóżka oraz meble od prawie 20 lat , zajmując się sprzedażą. produkcją oraz doradztwem dobra gatunkowo meble stworzone z myślą o każdym typie pomieszczeń. Meblemix prowadzi własny sklep online, z jego oferty mogą skorzystać klienci dokonujących zakupów przez Internet. Sprzedawane przez firmę łózka własnej produkcji wykonane z dbaniem o detale i szczegóły, ale też dużą praktycznością oraz wytrzymałością. Głównym celem dla produkcji między innymi mebli do sypialni, mebli stworzonych do salonu, kuchni to funkcjonalność, efektowność i elegancja.

Łóżka z litego drewna
Ogromna wiedza oraz zdobywane latami doświadczenie firmy pozwalają zatrudnianym fachowcom na budowę wysokiej jakości mebli w każdym detalu. Podczas produkcji używane są wysokiej jakości, solidne materiały, pośród których wyróżniamy drewno bukowe, dębowe oraz sosnowe, oraz wysokiej jakości płytę meblową . Wszystkie projekty przechodzą bardzo skrupulatne i szczegółowe testy na wytrzymałość, które wykonywane są pod okiem PBIAM Katedry Meblarstwa w Poznaniu, co zaświadcza o jakości oferowanych produktów i usług marki MEBLE MIX.

Bezpieczna i łatwa wysyłka
Ogromnym atutem firmy MebleMIX online jest łatwy i przyjazny dla klienta sposób składania zamówienia, co sprawia, że proces ten przebiega szybko i sprawnie. Staranne pakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie wysyłanych produktów powoduje, że meble są dostarczane w nienaruszonym stanie, co umożliwia wykorzystywanie przez pracowników firmy pięciowarstwowych kartonów, przekładek piankowych oraz folii bąbelkowej.

Funkcjonalne i efektowne meble w jednym 
Bogata oferta mebli do różnego rodzaju pomieszczeń od MEBLE Mix skupia ponadczasowość, unikatowy design oraz ergonomię użytkowania na co dzień Kluczowe jest, aby meble nie tylko były eleganckie i wyjątkowe, ale także uwzględniały cechy mające niebagatelne znaczenie dla ich użytkowników. Przedsiębiorstwo MEBLEmix,   bazując na ogromnym doświadczeniu na rynku mebli, tworzy wszechstronne i funkcjonalne projekty skupiające się na komforcie oraz praktyczności codziennego użytkowania. Poza tym liczne modele mebli uwzględniają możliwość wyboru wariantu kolorystycznego - daje to szerokie widoki na personalizację.

 

 

 

Sprawdź jak

skomentowali inni Łóżka drewniane - Meblemix.pl

Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

W katalogu znajdziesz informacje o Łóżka drewniane - Meblemix.pl. Firma była 0 razy komentowana przez użytkowników. Łóżka drewniane - Meblemix.pl jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!