Szukaj w bazie
posiadamy 188 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 217 opinii
Informacje
o firmie

Prywatny Gabinet Lekarski – Medycyna Estetyczna

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów Hetmańska 24, 35-085

Adres e-mail: info@medycynaestetyczna.rzeszow.pl
Strona www firmy: http://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/oferta/botox---toksyna-botulinowa.html

Ilość wszystkich odwiedzin: 486, ostatnia wizyta: 15/12/2018
Średnia ocen
0/5
na podstawie 0 głosów

Botoks – skuteczny sposób na zmarszczki

Skóra z biegiem czasu traci swoją jędrność i piękny wygląd. Pojawiają się na niej zmarszczki, które są zmorą wielu kobiet, jak i mężczyzn. Współcześnie coraz więcej osób przywiązuje dużą wagę do młodego wyglądu skóry, stąd decydują się one na zabiegi estetyczne, które powstrzymają procesy starzenia. Jednym z nich, najskuteczniejszym w walce ze zmarszczkami jest botoks. 

Działanie toksyny botulinowej

Botoks, a właściwie toksyna botulinowa to najskuteczniejsza metoda walki z już powstałymi zmarszczkami, które odbierają ciału estetykę wyglądu. Substancja jest stosowana głównie w obszarach zmarszczek mimicznych, za które odpowiedzialne są mięśnie mimiczne. Małe ilości toksyny botulinowej działają na mięśnie poprzez zablokowanie impulsów nerwowych, które do nich prowadzą. Ich skurcze nie są możliwe, a więc znika problem zmarszczek i co bardzo ważne – ich ponownego pojawienia się na skórze. Profesjonalnym gabinetem, w którym wykonywany jest zabieg botoksu jest Prywatny Gabinet Lekarski Lek. Med. Grażyny Szeli w Rzeszowie. Można w nim wykonać zabieg wstrzykiwania botoksu, dzięki któremu w zapomnienie odejdzie problem zmarszczek na skórze. Jego efekty są widoczne już po 2-3 dniach od zastosowania toksyny botulinowej i utrzymują się przez okres około 6 miesięcy. 

Botoks nie tylko na zmarszczki

Botoks znany jest ze swojego świetnego działania na zmarszczki, jednak stosowany jest nie tylko w celu ich zapobiegania czy redukcji. Toksyna botulinowa pomaga również w leczeniu bruksizmu, przykurczów, kręczu i spastyczności, a także nadpotliwości pach dłoni czy stóp. Poza tym botoks wykorzystywany jest również do zapobiegania bólom głowy u pacjentów cierpiących na migreny. Toksyna botulinowa posiada więc szerokie zastosowanie medyczne, dzięki któremu można pozbyć się wielu problemów ze zdrowiem. Z zabiegu mogą skorzystać kobiety, jak i mężczyźni. 

W młodym wielu botoks jest stosowany zapobiegawczo, by opóźnić proces pojawienia się zmarszczek, w starszym zaś skutecznie je redukuje. Po zabiegu twarz wygląda zdecydowanie młodziej, a pacjent odzyskuje pewność siebie i może znów cieszyć się pięknym wyglądem.

Sprawdź jak

skomentowali inni Prywatny Gabinet Lekarski – Medycyna Estetyczna

Wpis dodał: 2018-06-15 11:45:26
ip: *.***.***.**.69

Znasz pracodawcę Prywatny Gabinet Lekarski – Medycyna Estetyczna? Wiesz jak obecnie wyglądają kryteria zatrudnienia czy jakie warunki oraz atmosfera panują w firmie? A możesz chcesz skorzystać z szansy i zaaplikować do tej firmy? Zapraszamy do napisania swojego zdania oraz informacji na temat pracodawcy lub zadać pytania innym użytkownikom.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
17.10.2018

"Polecam !"

10.10.2018

" Najlepsza klinika..."

02.10.2018

"Praca OK "

12.09.2018

"Bardzo dobry stomatolog! Wszystko dokładnie..."

18.06.2018

"Znasz pracodawcę Kołodziejczykowie - Dentysta..."

19.06.2018

"Znasz pracodawcę Ltestyprawojazdy Małgorzata..."

18.06.2018

"Znasz pracodawcę Drukarnia offsetowa Puls?..."

19.06.2018

"Znasz pracodawcę Richd Anders Polska? Wiesz..."

17.06.2018

"Znasz pracodawcę Przyczepą przez Świat -..."

Fizjoterapia w Rzeszowie
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Dieto Med - Dietetyk Rzeszów
Rzeszów
Litewska
35-302

Art-A - Kominki, Piece, Kafle
Rzeszów
Lenartowicza 1
35-051

Internetowy skup platyny Platyna4u
Rzeszów
Żeleńskiego 4
35-105

E-ZŁOM.PL
Rzeszów
Żeleńskiego 4
35-105

Przedsiębiorstwo specjalizujące się na...

Wpisz nazwę firmy
Rzeszów
Ułanów
35-308

Firma Services For Business zajmuje się...

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski
Rzeszów
Miła 9c/8
35-314

Laweta Rzeszów - Pomoc drogowa Autostar
Rzeszów
Wielkopolska 2/2
35-084

W katalogu znajdziesz informacje o Prywatny Gabinet Lekarski – Medycyna Estetyczna. Firma była 1 razy komentowana przez użytkowników. Prywatny Gabinet Lekarski – Medycyna Estetyczna jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!