Szukaj w bazie
posiadamy 218 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 567 opinii
Informacje
o firmie

Paweł Siastała flebolog

Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski al. Jana Pawła II 11, 27-400

Adres e-mail: =
Strona www firmy: http://www.klinika-flebologii.warszawa.pl/

Ilość wszystkich odwiedzin: 160, ostatnia wizyta: 12/08/2022
Średnia ocen
5/5
na podstawie 6 głosów

Dr Paweł Siastała to flebolog, który jest autorem nowatorskiej techniki Leg Restore dającej możliwość powrót pacjentowi kształtnych i pięknych nóg bez pajączków i żylaków. Dla flebologa Pawła Siastały leczenie zmian żylnych jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Lekarz Flebolog Paweł Siastała wiedzę oraz doświadczenie zdobywał ucząc się na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, jak również studiował w USA na Univeristy of California.  Chiriurg naczyniowy Paweł Siastała ma na swoim koncie długoletnie praktykę w leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych. Jest ekspertem w usuwaniu żylaków, który nie tylko niezależnie zdobywa wiedzę na arenie międzynarodowej, ale również szkoli lekarzy z całej Polski, prowadząc seminaria z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie diagnostyki dopplerowskiej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej.

Odwiedź powiązane wpisy dr Paweł Siastała:

Pierwsza wizyta u lekarza flebologa Pawła Siastały to powiązanie kompleksowego badania USG Doppler żył kończyn dolnych oraz wywiadu z pacjentem, za pomocą którego lekarz sprawdzić stan żył, pracę zastawek, jak również przepływ krwi. Do specjalisty należy umówić wizytę, gdy tylko zauważymy u siebie niepokojące objawy, nawet młodzi ludzie mają problemy z niewydolnością żył, wymagającymi zabiegu lecznia. Wizyty u flebologa nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta.


Odwiedź inne wizytówki dr Siastała: 

Dr Paweł Siastała przyjmuje na al. Jana Pawła II 11A w Klinice Belvedere zlokalizowanej w Ostrowcu Świętokrzyskim . Wizytę u znanego flebologa można umówić się również w formie konsultacji online , których termin należy wcześniej ustalić z asystentką dra Pawła Siastały. Już podczas pierwszej wizycie u chirurga naczyniowego można wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków przed wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Dr Paweł Siastała z chęcią dzieli się rezultaty przeprowadzanych zabiegów na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie , dzięki czemu znacznie zwiększa zainteresowanie problemem niewydolności żylnej wśród młodszej publiczności , która często bagatelizuje problem 

 
W Klinice Belvedere doświadczeni lekarze i personel stawiają na wysoką jakość i profesjonalizm — są to fundamenty pracy kliniki, dzięki czemu wszyscy pacjenci mogą liczyć na znakomite efekty osiągnięte dzięki najlepszym technologiom i doskonałym technikom zabiegowym, które są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Aby zarejestrować się na wizytę w Klinice Belvedere, należy dzwonić w godzinach od 10:00 do 18:00. Klinika flebologii i medycyny estetycznej znajduje się na al. Jana Pawła II 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim, jednakże można również umówić się na wizytę do dr Pawła Siastały w Warszawie — w klinice Dr Szczyt na ul. Waflowej 7a oraz w klinice NASMED na ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184, co znacznie ułatwi pacjentom, dostanie się do wykwalifikowanego lekarza.

W klinice Belvedere ogromny nacisk kładziony jest na kompleksowe i skuteczne leczenie chorób żył, które w dzisiejszych czasach dotykają coraz młodsze osoby. Żylaki oraz nieestetyczne pajączki są nie tylko wywoływane czynnikami genetycznymi, ale również brakiem odpowiedniej aktywności fizycznej, nieodpowiednią dietą, używkami oraz długim przebywaniem w pozycji siedzącej lub stojącej. Obecnie proces leczenia żylaków odbywa się poza salami operacyjnymi, chociaż oczywiście w określonych przypadkach konieczne jest wykonanie standardowych operacji. Dr Paweł Siastała to lekarz flebolog, który opracował technikę metamorfozy nóg z wykorzystaniem metod małoinwazyjnych, dzięki czemu możliwy jest szybki powrót pacjenta do codziennej aktywności.

Belvedere to również klinika medycyny estetycznej, którą prowadzi dr Paulina Siastała zajmująca się leczeniem niedoskonałości wpływających na pewność siebie oraz komfort codziennego życia. Co więcej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej wykonuje zabieg zgodne z naturalną profilaktyką starzenia się. Wszystkie zabieg wykonywane w luksusowych i komfortowych gabinetach są wykonywane na certyfikowanych preparatach, dzięki czemu pacjent zyskuje gwarancję jakości wykonanego zabiegu.

Sprawdź jak

skomentowali inni Paweł Siastała flebolog

Wpis dodał: SaraS_89@******** 2022-07-28 15:11:29
ip: ***.***.***.**896

Wysoki poziom zabiegów i miła atmosfera, polecam.

zweryfikowany
Wpis dodał: Adammilk3@******** 2022-07-28 15:13:11
ip: ***.***.***.**920

Dobra opieka, po zabiegu widać znaczne polepszenie.

zweryfikowany
Wpis dodał: daniel@*********** 2022-05-27 08:04:47
ip: **.***.***.**.22

Profesjonalizm i świetne efekty po zabiegu.

zweryfikowany
Wpis dodał: kasia22@*********** 2022-05-27 08:06:07
ip: **.***.***.**.43

Klinika Belvedere świadczy wysokiej jakości zabiegi medycyny estetycznej. Z chęcią polecam każdemu.

zweryfikowany
Wpis dodał: edyta@*********** 2022-05-27 08:45:14
ip: *.***.***.***.**214

Polecam. Efekty po zabiegu są nieziemskie. Z pewnością tutaj wrócę w przyszłości.

niezweryfikowany
Wpis dodał: adam@*********** 2022-05-27 08:48:42
ip: *.***.***.***.**214

Bardzo dobry flebolog, który pracuje w tej klinice.

niezweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

10.12.2021

"Porządny sklep, personel kompetentny..."

W katalogu znajdziesz informacje o Paweł Siastała flebolog. Firma była 6 razy komentowana przez użytkowników. Paweł Siastała flebolog jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!