Szukaj w bazie
posiadamy 224 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
  • Strona główna
  • M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.K. Rzeszów
Informacje
o firmie

M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.K. Rzeszów

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów Mochnackiego 25/3, 35-016

Adres e-mail: sekretariat@kancelaria-rzeszow.com
Strona www firmy: https://www.kancelaria-rzeszow.com/
telefon: 178522085

Ilość wszystkich odwiedzin: 985, ostatnia wizyta: 04/12/2023
Średnia ocen
5/5
na podstawie 1 głosów

Kancelaria Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu specjalizująca się w prawie od wielu lat posiadająca kancelarię w Rzeszowie przy ulicy MOCHNACKIEGO 25/3 na pierwszym piętrze w budynku z możliwością zaparkowania auta. Zajmuje się sprawami prawnymi oraz kompleksowymi usługami prawnymi z prawa pracy oraz prawa cywilnego. Kancelaria prawnicza Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie szczególnie specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki zatrudnianiu wielu prawników z każdej dziedziny prawa jest w stanie pomagać wielu klientom oferując wielowymiarowe porady albo reprezentować interesy klientów.

Przejrzyj ciekawe internetowe katalogi Adwokat Rzeszów dla  Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k

 

Kancelaria prawnicza Wojciechowska i wspólnicy w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Zaangażowany skład Aplikantów oraz Adwokatów w każdej dziedzin prawa umożliwia reprezentowanie spraw klientów na zdalnie. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k w Rzeszowie podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem oraz sprawnie reprezentuje zleceniodawcę na sali sądowej. Jeżeli wymagasz profesjonalnego prawnika to zgłoś się do  Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k działająca w Rzeszowie.

Standardy usługi, które obowiązują w Prawna kancelaria Wojciechowska i wspólnicy Rzeszów są unowocześniane, ma to na celu oferowanie usług oraz indywidualne świadczenie usług, z których klient w pełni będzie zadowolony. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na naszym serwisie online www.kancelaria-rzeszow.com.pl/

 
Osoby poszukujące świadczącej wysokiej jakości usługi prawne kancelarii zapraszamy do zapoznania się z ofertą M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawna Rzeszów Sp. k., która działa na rynku od 1994 roku i przez ten czas zdążyła nabyć potrzebne doświadczenie oraz wiedzę. Sprawiły one, że obecnie stanowi ona jedną z wiodących firm na lokalnym rynku usług tego typu. W obecnej formie funkcjonuje od 2012 roku. Bogate doświadczenie wspólników nabyte w czasie realizacji projektów dla klientów z różnych branż sprawia, że kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, w tym w sprawach dotyczących prawa zamówień publicznych, windykacji wierzytelności czy prawa spółek. 

Współpracuje z fachowcami z branży budowlanej i podatkowej, co umożliwia proponowanie najbardziej optymalnych dla klienta rozwiązań z nastawieniem na jego potrzeby. Jednocześnie zachowane zostają dyskrecja i poufność. Te wszystkie czynniki sprawiają, że usługi kancelarii usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby. Choć siedziba kancelarii znajduje się przy ulicy Mochnackiego 25/3 w Rzeszowie, jej usługi dostępne są dla osób z całej Polski, a także Polaków przebywających poza jej granicami. 

W zakresie czynności podejmowanych przez wspólników znajduje się reprezentacja klientów przed sądami w sprawach z obszaru zapłaty wymagalnych wierzytelności, odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych czy regulacji stanu prawnego nieruchomości. Można się do niej również zgłosić o wsparcie przy formułowaniu i negocjowaniu umów majątkowych pomiędzy małżonkami, przygotowaniu odwołań do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej lub opiniowaniu umów o pracę lub współpracę. Ostatnio, w związku z dużym zapotrzebowaniem, kancelaria poszerzyła zakres swoich usług o wsparcie osób posiadających kredyt w obcej walucie, w tym w frankach szwajcarskich. Można kontaktować się z nią telefonicznie lub drogą mailową.

Sprawdź jak

skomentowali inni M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.K. Rzeszów

Wpis dodał: elap1@***** 2019-12-17 12:23:40
ip: **.***.***.**.78

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Polecam kancelarię.

zweryfikowany
Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

DMD Tonery - leasing drukarek
Rzeszów
Sikorskiego 2/7
35-304

Nowoczesna fizjoterapia Fizjo-Effect
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

TDF - Ubezpieczenia w Rzeszowie
Rzeszów
Langiewicza 23
35-021

RESCOLD klimatyzacja Rzeszów
Rzeszów
kpt. Raginisa 1
35-513

ZESPÓŁ MUZYCZNY BRILLANT
Rzeszów
Kilińskiego 2
35-005

Internetowy skup platyny Platyna4u
Rzeszów
Żeleńskiego 4
35-105

W katalogu znajdziesz informacje o M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.K. Rzeszów. Firma była 1 razy komentowana przez użytkowników. M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.K. Rzeszów jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!