Szukaj w bazie
posiadamy 230 firm w naszym serwisie
Nowa firma
posiadamy 574 opinii
Informacje
o firmie

DMD-biuro Rzeszów

Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów Al. Sikorskiego 2, 35-304

Adres e-mail: biuro@dmd-tonery.pl
Strona www firmy: https://dmd-biuro.pl/
telefon: 178530098

Ilość wszystkich odwiedzin: 533, ostatnia wizyta: 10/06/2024
Średnia ocen
0/5
na podstawie 0 głosów

DMD Biuro Rzeszów w swoim asortymencie posiada bogatą gamę tonerów, tuszy, zamienników tonerów, a także akcesoria biurowe, akcesoria do komputerów i wiele innych. Firma DMD Rzeszów powstała w 2007 roku i jest liderem na rynku podkarpackim. Początkowo zajmowała się produkcją i sprzedażą tuszy i tonerów pod własną marką, obecnie rozszerzyła swoją ofertę o urządzenia drukujące i artykuły biurowe.

W swoim sklepie internetowym oferuje produkty najwyższej jakości od znanych i cenionych producentów. W asortymencie tej marki znajdują się wszystkie produkty niezbędne w każdym nowoczesnym biurze. Dostawy na terenie województwa podkarpackiego realizowane są dzięki własnej flocie pojazdów, pozostałe odbywają się firmą kurierską. Sklep internetowy DMD Rzeszów oferuje atrakcyjne ceny, a także rabaty, dzięki czemu można korzystać z produktów najwyższej jakości bez konieczności obciążania swojego budżetu. Ponadto firma prowadzi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek oraz kser. W zakresie usług firmy DMD znajdziemy również leasing drukarek.

Zobacz ciekawe powiązane Serwis Drukarek Rzeszów DMD Tonery


Firma DMD Biuro Rzeszów wyróżnia się na tle konkurencji dzięki kilku kluczowym czynnikom, które sprawiają, że jest ona niezawodnym partnerem dla każdego nowoczesnego biura. Przede wszystkim, DMD Biuro Rzeszów może poszczycić się długą historią działalności i ugruntowaną pozycją na rynku. Założona w 2007 roku, firma szybko stała się liderem na rynku podkarpackim, dzięki ciągłemu doskonaleniu swojej oferty oraz dostosowywaniu się do potrzeb klientów.

DMD Biuro Rzeszów oferuje szeroką gamę tonerów, tuszy, zamienników tonerów, akcesoriów biurowych oraz komputerowych, a także urządzeń drukujących i artykułów biurowych. Wszystkie produkty w sklepie internetowym pochodzą od znanych i cenionych producentów, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Dzięki temu, klienci mogą być pewni, że zakupione produkty spełnią ich oczekiwania i przyczynią się do efektywnej pracy biurowej.

Firma DMD Biuro Rzeszów nie ogranicza się jedynie do sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Rozszerzenie oferty o urządzenia drukujące oraz szeroki wybór artykułów biurowych sprawia, że klienci mogą kompleksowo wyposażyć swoje biura, korzystając z jednej, zaufanej firmy. Taka kompleksowość oferty jest szczególnie cenna dla przedsiębiorstw, które chcą zaoszczędzić czas i uprościć proces zakupów.

Dzięki własnej flocie pojazdów, firma DMD Biuro Rzeszów zapewnia szybkie i niezawodne dostawy na terenie województwa podkarpackiego. Dla klientów spoza tego obszaru, dostawy realizowane są przez renomowane firmy kurierskie, co gwarantuje terminowość i bezpieczeństwo przesyłek. Taki system logistyczny sprawia, że klienci mogą liczyć na szybką realizację zamówień, co jest kluczowe dla nieprzerwanej pracy biura.

Sklep internetowy DMD Biuro Rzeszów oferuje konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty, co pozwala klientom na korzystanie z produktów najwyższej jakości bez nadmiernego obciążania budżetu. Polityka cenowa firmy jest dostosowana do potrzeb różnych grup klientów, co sprawia, że każdy, niezależnie od wielkości swojego przedsiębiorstwa, może znaleźć ofertę odpowiadającą jego możliwościom finansowym.

DMD Biuro Rzeszów zapewnia swoim klientom profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek oraz kserokopiarek. Wykwalifikowany zespół specjalistów jest w stanie szybko i skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy techniczne, co minimalizuje przestoje w pracy biura. Dodatkowo, firma oferuje szkolenia z zakresu obsługi sprzętu biurowego, co podnosi kompetencje użytkowników i pozwala na efektywne wykorzystanie zakupionych urządzeń.

W zakresie usług firmy DMD Biuro Rzeszów znajduje się także leasing drukarek, który jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą uniknąć dużych nakładów inwestycyjnych. Leasing drukarek pozwala na elastyczne zarządzanie zasobami biurowymi oraz korzystanie z najnowszych technologii bez konieczności dużych wydatków początkowych. Dodatkowo, w ramach leasingu firma oferuje profesjonalny serwis oraz doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego wyposażenia biurowego.

Klienci DMD Biuro Rzeszów chwalą firmę za wysoki standard obsługi. Wykwalifikowany zespół pracowników zawsze służy pomocą, doradztwem oraz wsparciem technicznym, co przekłada się na zadowolenie i lojalność klientów. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych potrzeb i wymagań.

DMD Biuro Rzeszów to firma, która wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wysokiej jakości produktów, kompleksowej ofercie, szybkiej i niezawodnej dostawie, atrakcyjnym cenom, profesjonalnemu serwisowi oraz elastycznym rozwiązaniom finansowym. Dodatkowo, firma dba o środowisko i zapewnia doskonałą obsługę klienta, co sprawia, że współpraca z nią jest gwarancją sukcesu i zadowolenia.

Sprawdź jak

skomentowali inni DMD-biuro Rzeszów

Komentuj:
Ostatnie
Komentarze
24.08.2023

"To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawców..."

28.07.2022

" Wysoki poziom zabiegów i..."

28.07.2022

" Meble włoskie świetnej..."

25.03.2022

" Warto udać się na wizytę do dr..."

08.03.2022

" Zgłosiłam się do kliniki Doppler instytut w..."

21.02.2022

" Pracownicy znają się..."

20.01.2022

"Firma godna polecenia, meble wysokiej jakości...."

18.01.2022

"Polecam szczerze "

10.01.2021

"Dobre wykonanie zespołów klejonych. Polecam."

Wpisz nazwę firmy
Rzeszów
Ułanów
35-308

Firma Services For Business zajmuje się...

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski
Rzeszów
Miła 9c/8
35-314

Leczenie osteopatyczne Rzeszów
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Monika Szyndak - Notariusz w Rzeszowie
Rzeszów
Lisa-Kuli 18/13
35-025

Nowoczesna fizjoterapia Fizjo-Effect
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Ozon
Rzeszów
Krakowska 20
35-111

Ozon to firma, która zajmuje się...

W katalogu znajdziesz informacje o DMD-biuro Rzeszów. Firma była 0 razy komentowana przez użytkowników. DMD-biuro Rzeszów jest według innych Wiarygodny. Opisy pomogą Ci się dowiedzieć wszystkiego o firmie!